„Kiedy śmieje się dziecko, śmieje się cały świat”

Janusz Korczak

Nasza misja

Stworzenie możliwości poznania naszej cudownej dyscypliny wszystkim chętnym dzieciom oraz ułatwienie logistyki związanej z dojazdami na zajęcia ich rodzicom. Pokazywanie radości jaką daje aktywność fizyczna!

Wartości jakimi się kierujemy

Przede wszystkim bezpieczeństwo i troska o właściwe wspieranie rozwoju dzieci. Budowanie ich pewności siebie i wzajemnej akceptacji.

Co nas wyróżnia

Uważność w stosunku do każdego uczestnika i troska o zaspokojenie ich potrzeb. Zaangażowanie w każdy trening. Dbamy o pozytywną atmosferę i jesteśmy zwolennikami komunikacji bez przemocy!

Małpka

Cześć, jestem Jaśmina

Swoje pierwsze kroki na sali gimnastycznej postawiłam w wieku 7 lat i od tego czasu sala stała się moim drugim domem. Już w czasie studiów podjęłam się prowadzenia zajęć dla dzieci i szybko przekonałam się, że daje mi to mnóstwo radości i satysfakcji! Zdobywałam kolejne doświadczenia i uprawnienia. Jestem oligofrenopedagogikiem, psychomotorykiem, trenerem przygotownaia motorycznego, instruktorem fitness. Jestem zwolenniczką Pozytywnej Dyscypliny, Komunikacji bez przemocy i budowania motywacji wewnętrznej. Prywatnie jestem mamą dwójki aktywnych dzieciaczków, które już pokochały aktywność fizyczną.

Kobieta

Nasi trenerzy