POZNAJ NAS

Trochę historii

Zakładając Evolution Academy w 2012 roku, przyświecał mi jeden cel – bardzo chciałam, aby ta wspaniała, dyscyplina stała się powszechnie dostępna dla wszystkich chętnych dzieci. Kiedy powstawały pierwsze Nasze grupy, we Wrocławiu akrobatyka zarezerwowana były dla zawodników trenujących w sekcji sportowej. Szukałam możliwości, aby to zmienić. Chciałam aby dzieci mogły „bawić się akrobatyką”, aby nie była sportem elitarnym.  Chciałam również ułatwić rodzicom logistykę związaną z dojazdem na zajęcia. I udało się!

Ruch, zdrowie, radość.

Dzieci po prostu kochają akrobatykę. Który maluch nie lubi „fikać koziołków”, który nie staje na głowie na kanapie w salonie? Nasze zadanie jest proste, musimy zadbać o bezpieczne warunki i właściwe pokierowanie tej naturalnej energii. Jeśli uda się to w osiągnąć w radosnej atmosferze, nowe umiejętności to tylko kwestia czasu.

Celem naszych zajęć nie jest mistrzostwo sportowe, dla Nas ważniejsze jest budowanie pewności siebie,   konsekwencji w działaniu,   nauka współpracy w grupie i akceptacji swoich silnych i słabszych stron.

NASI TRENERZY

Sylwia

Trener Akrobatyki

Każde dziecko powinno czuć się dobrze na zajęciach. Uśmiechy maluchów są moim "paliwem" do działania.

Bartosz

Trener Akrobatyki

Praca trenera to wielka odpowiedzialność, podchodzę do niej z dużą ważnością. Staram się być wyrozumiały i sprawiedliwy.

Wojtek

Trener Akrobatyki

Akrobatyka to całe moje życie, najpierw jako zawodnik teraz trener, nie wyobrażam sobie że mógłbym z tego zrezygnować.

Dominika

Trener Akrobatyki

Akrobatyka to dla dzieci nowe wyzwania, możliwość ekspresji ruchowej i świetna zabawa. Podczas zajęć właśnie to jest najważniejsze.

Ada

Trener Akrobatyki

Kocham prace z dziećmi, najpiękniejsze w niej jest to, że od naszych zawodników dostajemy ogrom pozytywnej energii